Įvaikinimas


Įvaikinimas – tai procesas, kurio metu be tėvų globos likusiam vaikui panaikinamos tarpusavio asmeninės ir turtinės teisės ir pareigos su tėvais ir giminaičiais pagal kilmę ir sukuriamos tarpusavio asmeninės ir turtinės teisės ir pareigos su įtėviais bei jų giminaičiais kaip giminaičiams pagal kilmę.

Jei apsisprendėte įsivaikinti Jūs turite kreiptis į deklaruotos gyvenamosios vietos savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyrių, kurio darbuotojai suteiks daugiau informacijos apie įvaikinimą ir padės pradėti įvaikinimo procedūras.

Bendrasis Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos telefonas informacijai 8 (5) 231 0928 , elektroninio pašto adresas administratorius@vaikoteises.lt

Atsakymai į “Įvaikinimas”: 7

  1. Noriu pasiimti mazaji broliuka globoti. Jam 8 metai. Gyvenu Anglijoj. Man 21 metai. Siuo metu globoja vyresnioji sesuo. Abu tevai mire.
    Ar yra galimybe gauti globa?
    Kokiu dokumentu reikia is Anglijos? Ar privalomi kursai?

  2. Sveiki norimi įsivaikinti vaikuti o buna kad galima įsivaikinti mergaite su broliuku ar berniuka su sese? Ar čia kreiptis i vilniaus savivaldybe ?

  3. O ar galima įsivaikinti kūdikį iš jūsų jei galima tai nuo kokia amžiaus, kelių menesių? O jei pas jus negalima tai gal žinot kur galima ir kokio amžiaus kūdikis turi būti kelių menesių?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.